Slováci v zahraničí - gól Róberta Maka

01.08.2011 Celý región

BRATISLAVA 31. júla (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných futbalových súťažiach (29. - 31. júla 2011):

ČESKO
I. liga - 1. kolo:
Dukla Praha - Olomouc 0:0 - Tomáš Kučera (Dukla) nechytal.
Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:0 - Martin Cseh za domácich nehral. Kamil Čontofalský nechytal, Róbert Cicman (obaja Slavia) hral od 29. minúty.
Ostrava - Teplice 3:4 - Jozef Adámik a Ján Greguš absolvovali celý duel, Jakub Tomanica (všetci Ostrava) hral od 63. minúty. Matej Siva za hostí nenastúpil.
Plzeň - Liberec 2:2 - Marián Čišovský hral do 86. minúty, keď bol vylúčený, Miloš Brezinský nehral, Marek Bakoš hral do 72. minúty, keď ho vystriedal Michal Ďuriš (všetci Plzeň). Michal Breznaník absolvoval celý duel a skóroval, Ján Vlasko (obaja Liberec) nenastúpil.
Slovácko - Příbram 2:3 - Miroslav Filipko odchytal celý zápas, Tomáš Košút nehral, Miroslav Poliaček (všetci Slovácko) hral od 60. minúty. Jakub Rondzik nastúpil v 90. minúte, Milan Jurdík (obaja Příbram) nenastúpil.
České Budějovice - Sparta Praha 2:4 - Rastislav Bakala za domácich nehral. Ľuboš Kamenár, Róbert Valenta, Miloš Lačný a Peter Grajciar nenastúpili, Martin Juhar (všetci Sparta) hral do 79. minúty.
Hradec Králové - Žižkov 1:0 - Tomáš Peciar a Peter Ďurica nehrali, Igor Súkenník (všetci Žižkov) bol počas celého duelu na ihrisku.

NEMECKO
Nemecký pohár - 1. kolo:
Rostock - Bochum 2:2 po predĺžení (3:5 na penalty) - Marek Mintál za domácich hral do 10. minúty.
Zweibrücken - Mainz 1:2 po predlžení - Radoslav Zabaník za hostí hral do 88. minúty, keď bol vylúčený.
Lipsko - Wolfsburg 3:2 - Peter Pekarík za hostí nehral.
Bielefeld - Norimberg 1:5 - Róbert Mak za hostí odohral celý zápas a skóroval.
BFC Dynamo Berlín - Kaiserslautern 0:3 - Adam Nemec za hostí nenastúpil.
Unterhaching - Freiburg 3:2 - Erik Jendrišek za hostí absolvoval celý duel.

POĽSKO

I.liga - 1. kolo:
Polonia Varšava - Gdansk 1:0 - Róbert Jež za domácich odohral celý zápas.
Cracovia Krakov - Kielce 1:2 - Pavol Staňo (Kielce) absolvoval celý duel.
Chorzow - Belchatow 2:1 - Gábor Straka (Chorzow) absolvoval celý duel. Miroslav Božok (Belchatow) odohral celý zápas.
Wroclav - Zabrze 1:1 - Marián Kelemen (Vroclav) odchytal celý zápas. Boris Peškovič a ani Michal Gašparík (obaja Zabrze) nenastúpili.

RAKÚSKO

I. liga - 3. kolo:
Rapid Viedeň - Ried 0:0 - Boris Prokopič odohral celý zápas, Ján Novota (obaja Rapid) nechytal.
Salzburg - Mattersburg 0:0 - Dušan Švento odohral za domácich celý duel.
Innsbruck - Austria 0:0 - Peter Hlinka (Austria) absolvoval celé stretnutie a dostal žltú kartu.

ŠKÓTSKO

I. liga - 2. kolo:
Hearst - Dundee Utd. 0:1 - Marián Kello za domácich odchytal celý duel. Dušan Perniš stál v bránke hostí počas celého zápasu.

CHORVÁTSKO
Dinamo Záhreb - Vinkovci 2:0 - Jakub Sylvestr (Dinamo) nehral.

RUMUNSKO
Vaslui - Ploešť 0:0 - Pavol Farkaš za domácich odohral celý zápas.

MAĎARSKO
Kaposvár - Fehérvár 2:0 - Ľuboš Hajdúch za Kaposvár hral do 80. minúty. Tomáš Tujvel svätyňu hostí chránil celý zápas.
Honvéd - Vasas 4:0 - Marek Kostoláni za domácich nenastúpil. Ľuboš Ilizi bol v bránke domácich celý duel, Jozef Gáspár a ani Dávid Radványi (obaja Vasas) nehrali.
Győr - Haladás 1:0 - Otto Szabó a ani Peter Molnár za domácich nenastúpili. Marián Sľuka (Haladás) bol vystriedaný v 79. minúte.
Diósgyőr - Kecskemét 1:2 - Ladislav Rybánsky za hostí odchytal celý zápas a dostal žltú kartu.

RUSKO
I. liga - 17. kolo:
FK Rostov - Lokomotiv Moskva 0:3 - Kornél Saláta v drese domácich odohral celé stretnutie. Ján Ďurica (Lokomotiv) absolvoval celý duel.
Zenit Petrohrad - Nalčik 1:0 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celý zápas.
Spartak Moskva - Kubaň Krasnodar 1:1 - František Kubík za hostí nenastúpil.

UKRAJINA
Obolov Kyjev - Lugaňsk 0:0 - Lukáš Tesák (Lugaňsk) bol na ihrisku počas celého súboja.
Luck - Metalist Charkov 0:3 - Ján Maslo (Luck) odohral celý zápas. Lukáš Štetina (Charkov) nehral.